Hello followers

Hello, followers!

Gossip Girl here.

Your one and only source for the truth behind the scandalous lives of New York's elite. Been a minute. Did you miss me? I know I've missed you.

And who am I? That's one secret I'll never tell.

xoxo, Gossip Girl
New York Seoul

Most followed, spotted, latest tea

Now Spotted

@km_sj2705

Podobno S. opuszczał nocą apartament w Gangnam o 3 nad ranem. Towarzystwo? Tajemnicze. Damskie. I piękne.

@dani.song004

D. była widziana przy barze w Itaewon. Sama? Ani trochę.

@welostsunoo

Ktoś zostawił czarną kopertę pod drzwiami czyjegoś domu... W środku? Tylko jedno zdjęcie.

@namgi.jung

A mówią, że artyści mają najbardziej połamane dusze. No cóż, to chyba prawda?

xoxo

Latest Tea

Latest tea

Kiss on a lips party

Impreza, nasi mieszkańcy i szampan. Kto tym razem przekroczy granicę? Już wkrótce!

Zobacz wydarzenie →

New posts, lastest GG post

Latest GG Post

Gossip Girl latest post

Nowe powiadomienie

Czy naprawdę myśleliście, że zniknęłam bez słowa? Och, błagam. Gdy kilka znajomych twarzy nagle wyparowało z nowojorskiej sceny towarzyskiej, ktoś musiał sprawdzić, dokąd prowadzi ich ślad. A wiecie przecież, że moja ciekawość bywa większa niż kolekcja torebek pewnej dziedziczki z Upper East Side... Pamiętacie ją? Nawet jeśli, dzisiaj ledwo przypomina siebie.

Czytaj najnowszy wpis →

You don’t won me


Octavia Blanchard
Octavia Madeleine Blanchard ๏ Tay ๏ urodzona 28 października 2002 roku, w Paryżu ๏ studentka wydziału prawniczego na Uniwersytecie Columbia ๏ zrobiła sobie gap year, który spędziła w Europie ๏ apartament na Upper East Side ๏ Instagram

Nowy Jork zostawiła za sobą bez większego żalu, choć z nostalgią spoglądała na oddalające się światła miasta. Chciała odetchnąć - głęboko, pełną piersią, być może zacząć coś od nowa, choć nie była do końca pewna, czy chce. Ciągle nie wiedziała, czy woli zapomnieć czy pamiętać te wszystkie złe chwile, które nagle i niespodziewanie wtargnęły do jej wręcz idealnego świata. Więc uciekła, znowu po raz kolejny. Skryła się w dobrze sobie znanym miejscu, wmawiając sobie, że to najlepsze, co mogła zrobić. 
Rok był trudny. Pełen starych wspomnień, ale rownież i tych nowych. Ludzi, którzy z nieznajomych, stali się dla niej kimś bliskim. Pomogli na chwilę zapomnieć. Podnieśli, kiedy czuła, ze upada i nie ma siły do dalszej walki. 
Teraz wraca. Może nie odmieniona. Nadal taka sama, jak rok temu, choć w oczach widać smutek. 

1 komentarz: